На факультеті філософії, психології та соціології відзначили День студента

З нагоди Міжнародного Дня студента на факультеті філософії, психології та соціології Східноукраїнського націоального університету імені Володимира Даля відбувся урочистий захід. На концерт були запрошені студенти та викладачі не тільки факультету, а й університету.

Кожна група факультету філософії, психології та соціології підготувала свій виступ, так звану «Візитну картку групи».  Пісню «Ах эта жизнь, студенческая жизнь» виконали група ФЛ-551 та група ФЛ-451. Групи  ФЛ-651 та ФЛ-351, об’єднавшись, присвятили свій виступ порадам для першокурсників. Група ФЛ-151 привітала усіх присутніх теплими побажаннями. Групи СТ-551, СТ-851 та СТ-651 також привітали усіх першокурсників та побажали їм успіхів в подальшому навчанні.

Декан факультету Олена Федорова теж сказала кілька теплих слів присутнім та побажала усім злагоди та натхнення. Атмосфера на заході була затишна і дуже доброзичлива.

Наприкінці концерту були обрані найкращі виступаючі, яких нагородили білетами на фінал конкурсу «Студент року». А солодкий подарунок викладачів був приємною несподіванкою для кожного з присутніх.