На факультеті Масових комунікацій Далівського університету пройшла творча зустріч з журналістами ТРК «ІРТА»

У рамках святкування 10-річчя ТРК «ІРТА» на факультеті масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені В. Даля пройшла зустріч творчого колективу телекомпанії і майбутніх журналістів, політологів, соціологів.

Автори і ведучі відомих телепрограм ТРК «ІРТА» («Колізей», «180 хвилин», «Теле-Мікс», «Народний хіт», «Прекрасна Леді», «Гаряча точка») презентували концепції своїх програм, показали їх «кухню», з чого складається сітка мовлення. За словами декана факультету масових комунікацій Тетяни Миронової, з телекомпанією у факультету давні творчі та професійні відносини.

«Ці відносини вибудовувалися всі ці роки в двох форматах: наші студенти проходять там практику, там наші випускники працюють, а співробітники ТРК« ІРТА» викладають у нас. Зустріч з директором телекомпанії Володимиром Ткаченко – не перша. Ми з ним робили не один спільний проект, багато з них і зараз успішно працюють», – поділилася враженнями Тетяна Миронова.

Мета зустрічі досвідчених журналістів зі студентами – показати майбутнім журналістам, а також політологам і соціологам до чого телекомпанія прийшла за 10 років, яке місце вона займає в інформаційному просторі області, як вона себе позиціонує, як вона відрізняється від інших. Крім того, гості розповіли про перспективи свого розвитку в цифровому телебаченні.

«Зустріч була з усім творчим колективом, тому там були автори і провідні різних програм – як новинних (інформаційних), так і розважальних. У жвавій дискусії через проблемні та гострі питання наших студентів розкривалися проблеми, перспективи розвитку відносин», – розповіла декан МК.

На зустрічі студенти активно ставили питання. Їх більше цікавило те, що стоїть за кадром. Зустріч мала великий інтерес у студентів.