На фестивалі молодіжної журналістики далівці отримали рекордну кількість нагород

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у I обласному фестивалі молодіжної журналістики. Конкурс проходив за підтримки Управління у справах молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. «Сподіваюсь, що цей фестиваль стане традиційним. Мені дуже приємно, що серед учасників конкурсу є багато талановитих молодих журналістів. Я сподіваюся, що наступного року вони вже будуть писати на більш високому рівні», – розповіла перший заступник начальника управління у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Олександра Литвиненко. Від Далівського університету на конкурсі були представлені роботи студентів спеціальності «Журналістика» факультету масових комунікацій, які вже працюють у газеті, на радіо та телебаченні. Перше місце в номінації «Авторська публікація» зайняла Юлія Сіліна, а Олексій Бєсклетко друге. Перше місце в номінації «Золоте перо» отримав Ілля Єсін. Рубрика «Встречная полоса» в газеті «Гривна-плюс», яка існує вже кілька років, теж була відзначена журі: редакційна колегія посіла почесне третє місце в номінації «Краща молодіжна газета (рубрика)». «Кращою студентською газетою» визначили газету СНУ ім. В. Даля «Університетський вісник». Газета заснована у 1967 році, і за цей час світ побачили 1300 номерів. Всі вони мають свої особливість, свої характерні відмінності. Зараз редакційний колектив змінився, а тому зміниться й формат газети, адже кожен член команди вносить щось своє до спільної праці. «Дуже приємно, що «Університетський вісник» сподобався журі більше, ніж інші газети. Але те, за що дали нагороду – це заслуга колишнього редактора Володимира Тараша. Цей приз ми не залишимо собі, новому редакційному колективу, ми віддамо його законному власнику», – розповіла редактор «Університетського вісника» Дар’я Абачіді. «Майбутній номери газети очікують на зміни: вона стане більшою за обсягом, з’являться нові рубрики. Взагалі вона стане ближчою до студентства, їхніх інтересів, проблем, з якими вони стикаються. Ми намагатимемося не опускати, а навпаки підіймати для себе планку», – відзначила редактор газети Людмила Єрмакова.