На філологічному факультеті СНУ ім.В.Даля відбулася професорська година

Професор кафедри педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євгеній Анатолійович Зеленов провів зустріч зі студентами філологічного факультету на тему «Планетарне виховання як цінність людства».
У невимушеній та відвертій обстановці студенти-першокурсники обговорили з педагогом важливі питання сьогодення: миру, доброти, справедливості, чесності, відкритості. За висновком бесіди співрозмовники дійшли, що найбільшою цінністю людства є особистість.
На думку професора Євгенія Зеленова, планетарне виховання студентської молоді є провідною умовою створення підґрунтя для побудови особистістю свого власного простору свободи, який поступово включає в себе не лише сім’ю, рідних, а й студентську групу, університет, місто, країну і, врешті-решт, всю планету. Стратегічні цілі планетарного виховання враховують те, що молода людина має стати носієм загальнопланетарних, загально цивілізаційних і національних цінностей, менталітету своєї національної спільноти, що виступає основою формування самосвідомості у студентської молоді.
Євгеній Анатолійович підкреслив, що планетарне виховання є одним з головних напрямів виховної роботи у вищому навчальному закладі. Цілеспрямована повсякденна робота з планетарного виховання студентської молоді має забезпечувати саме той баланс освіченості й моральності, який робить з висококваліфікованих фахівця високодуховного інтелігента.
Своєю зустріччю зі студентами професор Євгеній Зеленов відродив традицію невимушеного спілкування провідних професорів факультету зі студентами. Як зазначив Євгеній Анатолійович, такі зустрічі необхідні для того, щоб між студентами й викладачами був зворотній зв’язок та щоб відчувати емоційну хвилю педагогічної взаємодії. Відтепер професорські години на філологічному факультеті знову стануть традиційними й будуть проводитися щомісяця.