На філологічному факультеті відродили день здоров’я

Студенти кафедри практики іноземних мов філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вирішили відродити давню традицію проведення Дня здоров’я. У кураторську годину під керівництвом завідуючого кафедрою доцентом Миколою Шабінським студенти групи ФФ-141 вирушили екскурсією вулицями і скверами Сєвєродонецька до центрального парку міста.

За спортивними іграми, жартівливими конкурсами, святковим обідом час проминув занадто швидко. «Прав той, хто скаже, що студентське життя – це не лише навчання, але і правильно організоване дозвілля, – сказав завідуючий кафедрою кандидат педагогічних наук, доцент Микола Шабінський. – Щоб краще познайомитися, була організована ця зустріч у неформальній обстановці студентів філологічного факультету спеціалізації «Переклад». Тепла сонячна погода, берег Чистого озера  та й смачна їжа  – все це допомогло  згладити незручність перших хвилин спілкування, допомогло згуртувати невеликий, але тепер уже дружній коллектив».

Викладачі отримали чудову можливість поспілкуватися із своїми студентами у неформальних умовах, побачити їх у новому світлі, ненав’язливо нагадати їм про правила безпеки життя у прифронтовому місті, підтримали їх природну тягу до здорового способу життя. А студентам ця зустріч допомогла ще більше зблизитися зі старим друзям та заприятелювати із новими.

Майбутні філологи із вдячністю згадують години, проведені на природі із друзями й наставниками. «Нам, студентам другого курсу, приємно було ближче неформально познайомитися з нашим  куратором Миколою Євгенійовичем, – ділиться враженням студентка групи ФФ-141 Світлана Пєшкова. – Ми тепер зрозуміли, що викладачеві стільки років, скільки його студентам. Це виявилося дійсно так. Нашому кураторові вісімнадцять! І з цим ніхто не сперечатиметься! Адже саме він виявився «душею компанії»: музика, пісні, сміх, одкровення – ось що допомогло нам краще пізнати один одного. Попереду в нас нелегкі, але проте цікаві  будні навчання, і перші самостійні рішення, за які ми самі відповідатимемо перш за все перед самим собою, але цей день ніхто з нас не забуде – в цьому ми впевнені!»

У результаті зустрічі студенти одностайно постановили, що така кураторська година довжиною в день має право на існування, а наступним кроком має стати її розповсюдження на інших факультетах.