На кафедрі журналістики Далівського університету провели конкурс «Арт-книги»

У рамках студентської весни на факультеті масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся конкурс «Арт-книги», в якому взяли участь студенти кафедри журналістики.

Свої творчі можливості показували студенти спеціальностей «журналістика» та «видавнича справа та редагування». Творили книги, як окремі автори, так і цілі колективи.

За підсумками конкурсу журі, яке складалося з викладачів кафедри і самих студентів, вибрали п’ять найбільш вподобаних арт-книг, які будуть оцінені в різних номінаціях.

Серед найяскравіших книг можна виділити казку «Їжачок у тумані» (автори: Ліза Черв`як і Вадим Курносов). Автори арт-книги фарбами по тканині написали її зміст, а обкладинку прикрасили героєм твору – маленьким їжачком з кульбабою-ліхтариком у руці. Найбільш трудомісткою роботою і найбільш наближеною за технологією виробництва до справжньої стародавньої книги стало творіння студентів Інеси Гелівверя і Марії Цехмістер «Квіти маленької Іди».

Своїми віршами та есе в книзі «Мелодія наших сердець» поділилися студенти з групи МК-191. Їх авторський колектив помістив свої думки і почуття на грамплатівки «Мелодія», тим самим показав, що тепер їх колектив співає разом, злагоджено і в унісон.

«Всі роботи дуже красиві, креативні і нестандартні. Вони не схожі одна на іншу. Тому вибирати найкращі було дуже складно», – поділилася враженнями викладач кафедри журналістики Майя Одинцова.

Всі книги після підведення підсумків конкурсу буду передані в музей кафедри журналістики.