На конкурсі телевізійних програм «Світ спорту-2008» випускники та студенти Далівського університету вибороли всі призові місця

Днями у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов VI регіональний конкурс спортивних телевізійних програм «Світ спорту – 2008». Організатором є Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.

На конкурс було представлено 22 роботи. Серед учасників – творчі групи телекомпаній, навчальні телестудії та аматори. В цьому році географія конкурсу вийшла далеко за межі Луганська та області. На участь у конкурсі представлені роботи з Сімферополя, Чернігова, Херсона, Чернігова, Донецька.

У вітальному слові голова Ради ректорів Луганської області, ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко підкреслив: «У Далівському університеті, який є найбільшим за чисельністю студентів в Україні прищеплюється любов до фізичної культури та спорту: у нас діють вісімнадцять спортивних секцій. Кожного року ми з великою радістю приймаємо цей конкурс, щоб до занять спортом залучався ще більший загал студентів».

За підсумками конкурсу перше місце виборола творча група телеканалу «ИРТА» програма «Олимпиада 2008» (автор – Тетяна Семенець), друге місце – навчальна телестудія СНУ ім. В. Даля з програмою «ЧТО? ГДЕ? КОГДА?» (автор – Віра Гриб), третє – телеканал «ЛОТ» програма «Этот мир» (автор – Наталя Виноградова). Цікаво, що автори програм, що зайняли перше та третє місце – випускниці кафедри журналістика Далівського університету, а володарка другого місця ще студентка четвертого курсу.