На локальному конкурсі проєктів Стартап школи «Sikorsky Challenge» при СНУ ім. В. Даля 10 команд представили свої проєкти

У СНУ ім. В. Даля відбувся локальний конкурс проєктів Стартап школи «Sikorsky Challenge». Захід відбувався у межах проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Гостей і учасників привітали Олексій Целищев, д.т.н., проректор з наукової роботи СНУ ім. В. Даля, Олена Гемусова, начальник відділу промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації, Олена Кіяшко, головний спеціаліст відділу промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин ЛОДА, та Сніжана Леу, старша менеджерка  з розвитку трудового потенціалу  Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (ERA).

Захід розпочався із презентації Всеукраїнської екосистеми «Sikorsky Challenge», яку представив Ігор Пеер, співзасновник Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge». Сергій Митрохін, декан факультету інформаційних технологій та електроніки, керівник Стартап школи при СНУ ім. В. Даля, презентував Стартап школу «Sikorsky Challenge» при СНУ ім. В. Даля та слухачів школи у 2020-2021 рр. Слухачам стартап школи і тренінгів були вручені сертифікати про участь.

На локальному конкурсі проєктів Стартап школи «Sikorsky Challenge» 10 команд представляли свої проєкти. Серед представників журі були науковці, представники Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин ЛОДА, Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (ERA), Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» і представники бізнесу. Всі команди-учасники конкурсу отримали сертифікати і влітку будуть представляти свої проєкти в Краматорську на міжрегіональному конкурсі проєктів, а також у Київі – на всеукраїнському конкурсі проєктів.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!