На міжнародній конференції розглянуть транспортні проблеми

Кафедра «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації інфраструктури транспортно-логістичних систем. Проблеми, досвід, перспективи», що відбудеться 11-17 квітня 2016 року у місті Трускавець (Україна).

На конференції планується розгляд наступних тематик:

1. Проблеми інженерінгу транспортно-логістичних систем.

2. Проблеми машинознавства щодо створення, експлуатації та ремонту об’єктів транспорту.

3. Основи розвитку вітчизняної та світової туристичної індустрії.

4. Соціально-правове забезпечення інтеграції України в ЄС.

Тези доповідей будуть опубліковані у збірці наукових праць конференції, а статті – у науковому спеціалізованому виданні «Вісник СНУ ім. В. Даля». Учасникам конференції також буде запропонована екскурсійна програма та відвідування процедур.

Форма участі у конференції може бути як очною, так і заочною, про що треба буде повідоміти у заявці. Підробиці участі, заявка та вимоги до тез і статей знаходяться у додаткових матеріалах.

Інформаційний лист 2016

Требования