На міжнародній виставці Далівський університет отримав золоту нагороду

З 15 лютого 2007 року у м. Київ проходила Десята Міжнародна виставка навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні-2007”. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля взяв участь у номінації „Модернізація вищчої освіти в контексті вимог Болонської конвенсії”. Надані на конкурс матеріали розкривають діяльність університету у напрямках: використання у навчальному процесі готових до практичного застосування наукових розробок, упровадження прогресивних форм організації навчально-виховного процесу в університеті, обґрунтування системного упровадження сучасних засобів навчання та розробки і використання авторських навчально-методичних комп’ютерних технологій. За результатами конкурсу Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля одержав перемогу та отримав Золоту медаль.