На міжнародних змаганнях з естетичної гімнастики далівчанка увійшла в п’ятірку найкращих

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту Марія Перова взяла участь у Міжнародному турнірі з естетичної гімнастики «Оскар». Він відбувся в місті Ростов-на-Дону (Росія). За перемогу боролися близько 300 спортсменок з Росії, Болгарії, Молдови. Україну представляла тільки збірна Луганської області. Команди виконували групові гімнастичні програми з елементами різної складності, в тому числі й акробатичні підтримки. У нелегкій боротьбі збірна Луганської області зайняла 5 місце. «На всеукраїнських змаганнях судді більше оцінюють пластику елементів, які виконує команда, – поділилася враженнями від суддівства студентка економічного факультету майстер спорту Марія Перова. – У Росії оцінюють зовсім інший аспект виступу. Члени журі тут дуже прискіпливі. На їх думку, усі рухи дівчат в команді повинні співпадати “градус у градус”». У найближчих планах збірної Луганської області з естетичної гімнастики кардинально змінити композицію, з якою вони виступають. Нова програма буде виконуватися під повільну мелодію, що дасть змогу дівчатам краще продемонструвати свою пластику.