На сцені Далівського університету дебютували майбутні менеджери та філологи

Традиційно протягом жовтня в актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проходили творчі презентації першокурсників. Першими виступили далівці з філологічного факультету та факультету менеджменту. Загалом глядачі побачили 16 повноцінних концертів першокурсників кожного факультету та інституту СНУ ім. В. Даля.

На презентаціях студенти продемонстрували свої творчі здібності, підготувавши цікаві програми. Першокурсники  факультету менеджменту у рамках концерту «Шоу нових зірок» подарували глядачам танцювальні та вокальні  номери, а також  кілька невеличких театральних вистав. Бурні овації викликала сценка «Чемпіонат з боротьби з лінню», в якій далівці наочно в жартівливій формі продемонстрували, наскільки лінивими можуть бути сучасні студенти. Родзинкою вечора став виступ  фіналістів міжнародного циркового фестивалю, переможців телевізійного шоу «Континент талантів»  Анастасії Колодко та Катерини Колеснікової. Майбутні філологи в концерті «ФФ online» також порадували присутніх в актовій залі яскравими танцями та піснями. Окрім цього, першокурсники кафедри української мови та літератури прочитали глядачам кілька віршів українською мовою.

Зазначимо, що головним завданням проведення презентацій першокурсників є не тільки виявлення талановитих студентів, але й згуртування далівців у академічних групах та входження до активного життя  університету. За традицією організатори кожного концерту обирають загальну тематичну лінію, якій підпорядковуються всі концертні виступи. Цього року студенти факультету менеджменту обрали формат шоу естрадних зірок, а філологічного  факультету – представили першокурсників через співтовариства в соціальних мережах.