На сцені СНУ ім. В.Даля дебютували першокурсники

Протягом місяця у актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проходили традиційні творчі презентації першокурсників. Загалом глядачі побачили сімнадцять повноцінних концертів, які організовували групи першого курсу кожного факультету. Захід проводився під егідою Студентської ради університету.

Кожна студентська група першокурсників мала можливість показати свої творчі здібності – підготувати окремий номер. Далівці представили вокальні, танцювальні, спортивні, театралізовані, ораторські, музикальні таланти. Головним завданням проведення традиційних презентацій першокурсників є не тільки виявлення талановитих студентів, але й згуртування далівців у академічних групах та входження до активного життя факультету та університету. Кожен факультет не просто представив декілька виступів першокурсників, а обирав загальну тематичну лінію концерту, виготовляли рекламні плакати-запрошення з анонсом події тощо. Активно допомагали першокурсникам члени студентських рад факультетів.

Вхід до глядацької зали на всі концерти – вільний. Крім студентів, викладачів та гостей творчістю першокурсників насолоджувались і керівники шести народних колективів університету. За підсумками виступів декілька особливо талановитих першокурсників отримали запрошення до творчих колективів. Цікаво, що загальний творчий рівень досить високий, і навіть не відчувається різниці між так званими «гуманітарними» та «технічними» факультетами.

Підготувала – Галина Щербак