На Території здоров’я далівці – найкращі!

Студенти та викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля здійснили масовий забіг навколо скверу на площі Перемоги в рамках міського заходу на честь Всесвітнього дня здоров’я. А потім команда Університету взяла участь у змаганні «Територія здоров’я», де виборола перше місце посеред шістьох навчальних закладів Сєвєродонецька.

А розпочалося спортивне свято «Зарядкою з чемпіоном». Розминку перед забігом учасникам допомагали виконати тренер із спортивної гімнастики Ірина Мерзлікіна, чемпіон України з тенісу, призер міжнародних змагань Ілля Ревенко, переможець обласних чемпіонатів з легкої атлетики Елизавета Ляшенко, призер обласних та українських чемпіонатів із спортивного орієнтування Кирило Пузанов, член збірної України з плавання у ластах Денис Левін, заслужений майстер спорту з велоспорту, чемпіонка України, Європи, призер сіднейської Олімпіади-2000 Ірина Янович.

Заряджені чемпіонами на спортивні звершення, бігуни жваво розпочали дистанцію і усі до одного невдовзі дісталися фінішу. Переможених не було, однак, як і в будь-якому змаганні, переможці отримали медалі та Почесні грамоти. Перше місце виборов Михайло Нікітін, на другому – Олексій Семенченко, бронзовим призером став Дмитро Плотніков.

У міських молодіжних змаганнях «Територія здоров’я» за медалі та солодкі призи боролися команди СНУ ім. В.Даля, вищого професійного училища, професійного будівельного ліцею, професійного ліцею, хіміко-механічного технікуму та вищого професійного училища № 92.

Юнакам та дівчатам довелося виявляти свою спритність, швидкість, знання та навички, а головне, вміння працювати в команді у сімох конкурсах: переправа по паралельним перилам, встановлення намету, подолання заболоченої ділянки за допомогою жердин, «Юний парамедик», орієнтування на місцевості, рятувальні роботи на воді, первинна медична допомога.

Студенти-далівці в усіх без винятку випробуваннях показали себе згуртованим досвідченим колективом. Цьому вони великою мірою завдячують старшому викладачеві кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Наталії Кривобоговій. Почесна грамота за перше місце дісталася нашій команді цілком заслужено. Корисними та приємними речовими додатками до неї стали волейбольний м’яч та величезний торт.

Окремо оцінювали вміння надавати первинну медичну допомогу представники міської організації Червоного Хреста. Наші студенти отримали грамоту за третє місце в цьому конкурсі.