На Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури відмітили творчий потенціал магістрантки СНУ ім. В. Даля

Магістрантка спеціальності «Українська мова та література» філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Тетяна Хворост взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури. До Полтави, де відбулося змагання, далівчанку супроводжувала викладач кафедри української мови та літератури Анна Галенко.

За першість у царині знавців українського слова змагалися представники 23-х областей України та 33-х вищих навчальних закладів. Серед 75 шанувальників українського слова та знавців літератури впевнено боролася за перемогу і Тетяна Хворост. Вона гідно представила СНУ ім. В. Даля на масштабному конкурсі та виборола почесну грамоту «За творчий потенціал та вдумливу роботу зі словом».

На урочистому відкритті олімпійських змагань було наголошено, що участь у змаганнях беруть уже переможці, адже найкращі зі студентів-філологів долучилися до надзвичайно важливої справи – збереження, плекання, удосконалення та примноження найціннішого скарбу нації – рідної української мови.

Змагання за першість  у філологічній царині складалися з двох блоків: комплексні завдання з української мови та комплексні завдання з української літератури. Окрім участі в наукових та творчих змаганнях у стінах одного з найстаріших ВНЗ України, студенти з різних куточків держави мали змогу побачити всю велич та красу духовної столиці України. Вони познайомилися з визначними місцями Полтави – Білою альтанкою, скульптурою «Полтавські галушки», Свято-Успенським кафедральним собором та багатьма іншими. Також майбутніх мовознавців та літературознавців приємно здивували екскурсії музеєм-садибою І.П. Котляревського, історичним музеєм Полтавської битви, краєзнавчим музеєм та Галереєю мистецтв. Гостинна Полтава залишила хранителям мовного скарбу найяскравіші спогади, а олімпійські змагання дали поштовх до подальших звершень.