На юридичному факультеті СНУ ім. В.Даля обговорили питання реформування судової системи України

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відвідав Роман Куйбіда – кандидат юридичних наук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, доцент кафедри адміністративного права КНУ ім. Т. Шевченка, член правління Центру політико-правових реформ.

Спочатку гість був присутній на науковій конференції «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні», яка пройшла у Апеляційному суді Луганської області. Романові дуже сподобалася конференція, про що він одразу зазначив у свой сторінці на Фейсбуці, та сказав, що не дарма подолав таку відстань і прибув з Києва, щоб поспілкуватися з молодими майбутніми правниками СНУ ім. В. Даля.

Роман Кубіда для студентів юридичного факультету провів відкриту лекцію з питань реформування судової системи України. Він побудував свій виступ у форматі круглого столу з елементами лекції. Йому було вкрай важливо почути думку студентів, щодо тих проблем, які наразі існують у системі судочинства, та щодо того, які шляхи вирішення вони пропонують і які перспективи бачать у майбутньому. Обговорюючи багато питань про порядок призначення суддів, боротьбу з корупцією, кожен мав змогу висловити власну думку, а потім звичайно ж почути коментарі від Романа Куйбіди, який зараз глибоко займається саме питаннями реформування судочинства в Україні в сучасних умовах після підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Після виступу, Роман сказав, що буде радий знову відвідати СНУ ім. В.Даля та поспілкуватися з нашими студентами. Нагадаємо, що Роман Куйбіда до 2014 року був членом науково-консультативних рад при Верховному Суді України і Вищому адміністративному суді України, а до 2010 року був членом Громадської ради при Державній судовій адміністрації України.