На змаганнях з боксу далівець отримав дві бронзових медалі

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сергій Фролов на відкритому Чемпіонаті Європи з тай- та кик-боксингу за обома видами в особистому підрахунку отримав треті місця. У змаганнях взяли участь представники дев’яти країн світу. Далівець виступав у складі команди Луганської області. Він змагався у двох підгрупах – з тай- та кик-боксингу у ваговій категорії 64 кілограми. Сергій вже три роки займається тайським боксом. Захоплення почалося зі звичайного боксу, який тоді був тільки хобі. Зараз він активно тренується та вже має за плечима багато нагород всеукраїнського та світового рівнів. Він навчається на третьому курсі за спеціальністю «організація перевезень». «Я обрав для себе саме бокс, тому що вважаю його суто чоловічим видом спорту, – розповів Сергій Фролов. – На змаганнях багато команд перемагають завдяки збільшеному складу. Наша команда не велика, проте ми беремо не кількістю, а якістю. Коли ж я виходжу на ринг, мені допомагають постійні тренування, досвід та як це не банально, моральна підтримка моєї дівчини Валі».