На змаганнях за Кубок України з Годзю-рю карате-до студент СНУ ім. В. Даля Максим Скляр виборов 4 перших місця

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр взяв участь у Фіналі п’ятого відкритого Кубку України з Годзю-рю карате-до. За перемогу змагалося більше 600 учасників, які представляли Україну, Росію, Молдову, Азербайджан тощо. Максим Скляр зайняв перші місця в категорії ката (15-17 років), куміте (15-17 років, вагова категорія – 65), куміте (15-17 років, вагова категорія – 70), друге місце в категорії ката (18 + років). У командному змаганні з куміте (дорослі) збірна Луганської області не була представлена. Тому Максим став одним з чотирьох членів збірної команди Одеської області. Вони змагалися за перемогу з 7 командами і вибороли 1 місце. «Фінал Кубку України пройшов на високому рівні, – розповів Максим Скляр. – Беручи участь у змаганнях, я ще раз переконався, що рівень підготовки спортсменів з кожним роком стає кращим. Це надихає тренуватися ще активніше, вдосконалювати прийоми та удари, які я вже знаю». Східними єдиноборствами Максим Скляр займається вже 10 років. За цей час він виборов близько 180 медалей, більшість з них – за перші місця. Цього року Максим пройшов атестацію на 2-ий Дан президенту Міжнародної федерації Шотокан Карате-До (Shotokan Karate-Do International Federation) канчо Хіракадзу Канадзаві. Для того, щоб здавати на 3-ій Дан, повинно прийти якнайменш 3 роки. Зараз у планах далівця – участь у Відкритому Кубку України за версією JKS.