На змаганнях за Кубок України з карате-до Максим Скляр виборов три перших місця

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр взяв участь у Фіналі восьмого Кубку України з карате та кобудо за версіями WUKO, WGKF, який пройшов в Одесі. За перемогу змагалося близько 650 учасників з вісімнадцяти областей країни. Максим Скляр зайняв перші місця в категорії ката А 3-1+ (з коричневого по чорний пояси), куміте командне mix (18 + років), третє місце в розділі шобу санбон 18 + р (спаринг до шости очок). «Фінал Кубку України пройшов на високому рівні. В моїй категорії виступали майстри спорту міжнародного класу, – розповів Максим Скляр. – В майбутньому планую виступати в кобудо і боротися за перше місце, тому зараз практикую роботу з нучакамі». Східними єдиноборствами Максим Скляр займається вже 10 років. За цей час він виборов близько 180 медалей, більшість з них – за перші місця.