На змаганнях за Кубок України зі спортивної та фітнес аеробіки далівці отримали 4 медалі

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля змагалися за Кубок України зі спортивної та фітнес аеробіки. В кожній категорії за перемогу боролися від 6 до 12 учасників. Далівський університет представляли 2 команди. У змагальній програмі з «фанк-аеробіки» команда Далівського університету (тренер кандидат в майстри спорту Олена Капустіна) посіла 2 та 3 місця. В окремих виступах серед чоловіків далівець Олександр Романенко виборов бронзову медаль. В виступах змішаних пар Олександр Романенко разом з Ольгою Шемякіною отримали 3 місце. Збірна СНУ ім. В. Даля (тренер майстер спорту Ольга Старунова) в «виступі груп» зайняла 4 місце. «Далівці виступили на «відмінно», проте для рівня Всеукраїнської універсіади, в якій ми плануємо взяти участь, цього недостатньо, – розповіла тренер збірної СНУ ім. В. Даля Ольга Старунова. – На цих змаганнях ми побачили свої помилки. Ми знаємо, над чим працювати, щоб показати на універсіаді кращі результати». Вся Луганська область протягом року на кожному з календарних змагань набирала бали. За цими результатами Луганщина отримала бронзовий Кубок України зі спортивної та фітнес аеробіки.