Набір на тренінги «Студентська Рада – студентська влада!»

Актуально до: 17.12.17

Громадська організація «Український центр громадянських ініціатив «Світло» запрошує до участі у чергової серії практичних тренінгів «Молодіжна Рада – молодіжна влада!»:

–     студентів;

–     викладачів;

–     представників місцевих громадських організацій;

–     регіональних журналістів.

Тренінги присвячені питанням розвитку молодіжного та студентського самоврядування в ВНЗ України в контексті демократичних змін законодавства України. Тренінги проводиться для мешканців  Південних та  Східних областей України.

На тренінгах будуть розглянуті наступні теми:

–     новації в Законі України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування;

–     молодіжне  самоврядування – можливості та методи впливу на владу;

–     «Молодіжна  Рада – молодіжна  влада» або чому важливо займатися активної громадською діяльністю;

–     старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Сім одноденних тренінгів відбудуться в грудні 2017 та лютому 2018  рр.  у містах Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Сєверодонецьк, Слов’янськ, Краматорськ та  Маріуполь. Загальна тривалість кожного тренінгу – 6 годин (з перервами на кава-брейкі). Тренери Юлія Мархель та Микита Шабанов.

Дати та місце  проведення  тренінгів будуть надіслані відібраним учасникам заздалегідь.

Участь у тренінгах є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгів.

Для участі у тренінгах просимо не пізніше 17 грудня заповнити анкету учасника.

Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 20 грудня.

Найактивніші учасники тренінгів будуть мати нагоду прийняти участь у Форумі  з молодіжного самоврядування за участі відомих громадських активістів та публічних діячів, якій відбудеться у квітні 2018 року в Одесі. Також буде проведений конкурс міні-грантів, у рамках котрого будуть підтримані 2 найбільш  вдалих проекти, спрямованих на розвиток молодіжного  самоврядування в регіоні проекту.

З усіх питань, пов’язаних з проектом, можна звертатися за тел.  +380 95 372 91 79. Або за адресою:gosvitlo@gmail.com.