Print

Набір на участь у школі для активної молоді з Харківської, Луганської, Сумської та Полтавської областей

 

Проект: Кваліфікація нового політичного покоління в регіонах України: Організація політичної та громадської молодіжної роботи

Метою семінарів є підвищення кваліфікації громадсько або політично активної молоді у східних регіонах України. Семінари мають допомогти молодим людям самостійно та ефективно організовувувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у політичному та громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління. Учасники мають поширювати отримані знання після участі в семінарі та створити мережу контактів один з одним.

 Темами семінарів є:

  • організація молодіжної роботи;
  • правові основи політичних і соціальних дискусій;
  • самостійне фінансування без залучення зовнішніх коштів;
  • зв’язки з громадськістю;
  • аналіз сильних/слабких сторін організації;
  • планування кампанії.

Зазначені теми будуть розкриті німецькими та українськими доповідачами з багатолітнім досвідом.

Семінари є освітніми заходами, за участь в яких учасникам надається сертифікат.

Цільова аудиторія:

Цільовою аудиторією є молодь (18-35 років), які є членами або активістами демократичної громадської або політичної молодіжної організації. Цього року семінари організовуються саме для молоді зі східних регіонів України (Харківської, Луганської, Полтавської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Криворізької, Донецької, Луганської областей) та АР Крим.

Семінари орієнтовані передусім на нових членів організацій, на тих, хто хоче перейняти активну роль у своїй організації в майбутньому чи заснувати власну організацію, не на досвідчених діячів.

Особливо наполегливо запрошуємо до подачі заяв жінок. Партнери проекту прагнуть досягнути 50%-ої частки участі жінок.

Кожен семінар проводиться за участі 20 учасників з сусідніх областей для сприяння створення регіональної мережі зв’язків.

Мовою семінару є українська (з перекладом на німецьку). Також можливим є використання російської мови.

Розклад семінарів:

Дата

Місце проведення семінару

Для учасників із зазначених областей

30 червня-02 липня 2017

Харків

Харківська, Луганська області

14-16 липня 2017

Харків

Сумська, Полтавська, Луганська області

 

Участь у семінарі є безкоштовною, проживання та харчування покриваються організаторами. Кошти за проїзд  повертаються учасникам з максимальною сумою до 20 Євро, в разі пред’явлення ними оригіналів білетів другого класу.

Дедлайн для подачі заяв на семінари:

4 червня – на семінари в Харкові

Організатором проекту є:

Незалежна, безпартійна та некомерційна німецька громадська організація Форум політичних консультацій (Forum für politische Beratung e.V.), головний офіс якої розташований у м. Берлін (Німеччина).

Проект створений у співпраці з українською громадською організацією Сhange Log Foundation та за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Більше інформації про проект та подачу заяв 

При виникненні будь-яких питань звертайтесь за телефоном +38 097 677 23 21 або пишіть на електронну адресу polit.forum@ukr.net.