Print

Нагороди СНУ ім. В. Даля на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

 

У Києві відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». СНУ ім. В. Даля був гідно представлений на цьому масштабному форумі, і досягнення нашого вишу отримали високу оцінку.

Університет удостоєний Диплому «За активну участь у реформуванні національної системи освіти», Диплому Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», Диплому та Золотої медалі у тематичній номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні».

Також СНУ ім. В. Даля отримав Сертифікат якості наукових публікацій за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Ректор університету, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян нагороджена Почесною грамотою «За вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти».

Проректор з наукової роботи, доктор хімічних наук, доцент Едуард Потапенко нагороджений Почесною грамотою «За вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження інноваційних педагогічних і управлінських технологій».