Найактивніші далівці відзначені мерією Сєвєродонецька

На честь Дня молоді у Сєвєродонецьку від імені міського голови та депутатів міської ради відбулося нагородження кращих представників молодого покоління. З цієї нагоди гідно були відзначені шість далівців – три студенти, аспірант, директор технікуму та випускник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Ряди молодіжної еліти поповнили: студентка IV курсу факультету комп’ютерних технологій Катерина Кузьменко, студент ІІ курсу факультету хімічної інженерії Василь Смалій, студентка IV курсу відділення комп’ютерної техніки Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля Анастасія Ковальова, аспірант третього року навчання Євген Черноусов, директор СХМТ Євген Жученко, випускник технологічного інституту, майстер спорту України, член збірної команди України з підводного спорту Денис Левін.

Всього було нагороджено 30 представників студентської та учнівської молоді, молоді майстри, викладачі, вихователі, керівники гуртків та секцій. Ряди нагороджених поповнили представники робітничої молоді підприємств міста, силових структур, сфери культури. Не залишили без уваги і наставників, які безпосередньо займаються зі студентською та робочої молоддю міста, – педагогів, керівників громадських організацій. Всім їх урочисто вручили подарунки та грамоти виконавчого комітету “За сумлінність, ініціативність, активне сприяння розвитку молодіжного руху в місті та з нагоди святкування Дня молоді”.

Перший заступник міського голови Петро Чернишін побажав присутнім бути гідними продовжувачами славних починань старших поколінь хіміків, науковців та спортсменів – жителів Сєвєродонецька. А також залишатися такими ж енергійними, цілеспрямованими, продовжувати бачити попереду тільки найкраще, прагнути до нього і в тому ж дусі виховувати своїх дітей.

Винуватці свята в свою чергу подякували міському керівництву за довіру і підтримку, пообіцяли продовжувати свою діяльність так само успішно і плідно, забезпечуючи тим самим Сєверодонецьку процвітання і світле майбутнє.