Найкращі молоді публіцисти навчаються у Далівському університеті

Студенти факультету масових комунікацій Наталя Осичнюк та Ярослав Замєта посіли відповідно перше та друге місця на Другому Всеукраїнському конкурсу на кращу науково-популярну або публіцистичну статтю, що проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України. Організаторами конкурсу є Всесвітня Рада для обдарованих і талановитих Дітей (WCGTC), Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Союз обдарованої молоді”(СОМ), Загальна кількість робіт, що брали участь у конкурсі – 3726. Тематику матеріалів (статей, есе, інтерв`ю) організатори не обмежували, проте теми мали бути актуальними і цікавими для читачів. У конкурсі брала участь молодь двох вікових категорій: школярі та студенти. Далівці показали себе вправними публіцистами. Статтю студентки другого курсу Наталії Осичнюк відзначено гран-прі. Її робота “Покинута квітка, або Де моя мама?” присвячена бездомним дітям. “Ця тема цікава для мене, – ділиться враженнями молода журналістка. – Я обрала її згідно зі своїми інтересами. А також я вважаю, що актуальності розглянута мною проблема ніколи і не втрачала, тому що діти, які живуть без материнської ласки, зустрічаються кожен день на вулиці. Я не змогла залишитися осторонь, тому й написала цю статтю”. Ярослав Замєта, студент четвертого курсу спеціальності «Журналістика» з матеріалом під назвою “Сповідь одвічного студента” виборов друге місце. У своєму матеріалі він писав про себе, своє студентське життя, торкався проблем вищої освіти з позиції учасника навчання, хотів донести звичайними словами до абітурієнтів важливість та цікавість навчання у вищих навчальних закладах.