Найкращі телевізійні спортивні програми знімають у Далівському університеті

Перші призові місця на 5 регіональному відкритому конкурсі телевізійних спортивних програм «Світ спорту-2007», що був присвячений 55-річчю участі України в Олімпійських Іграх, отримала телевізійна студія Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Конкурс проводило Луганське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України. Другий рік поспіль конкурс приймав Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. За перемогу змагалися 17 творчих колективів, серед яких телекомпанії «ЛОТ», «ЛКТ», «Антел» (м. Антрацит), «Акцент» (м. Лисичанськ), а також телевізійники з міст Северодонецьк, Красний Луч, Херсон та ін. «Рівень конкурсних робіт цього року підвищився. Нам було важко оцінювати телероботи, адже кожна з них по-своєму цікава та унікальна, – відзначив голова Луганського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Микола Кравченко. – Всі вони налаштовані на пропаганду здорового способу життя, на розвиток фізичної культури та спорту. Ці роботи відображають шлях до перемоги наших спортсменів-луганчан». Телестудія Далівського університету представила на конкурс дві роботи. Обидві зайняли призові місця. Програма-переможниця «Искусство побеждать» (автор – Галина Щербак) присвячена історії виникнення жіночої софтбольної команди «Ніка-Далівський університет», яка 15 разів ставала чемпіоном України. Срібне місце з відривом в декілька сотих бала отримала програма «Счастливыми не рождаются» (автор – Вера Гриб), що розкриває особистість студента-далівця Максима Скляра, чемпіона Європи та світу з Годзю-рю карате-до за версіями JKS та WUKО, не тільки як спортсмена, а як звичайної людини. «Конкурс вже вдруге проходить у нашому університеті. Ми готові, щоб він проходив у нас традиційно, – розповів перший проректор СНУ ім. В. Даля Михайло Смирний. – Подібні конкурси сприяють тому, щоб спорт зайняв важливе місце в житті кожного. Нам приємно, що телероботи телестудії Далівського університету вже вдруге займають призові місця і цього року їх показники покращилися».