Найкращі вчені та викладачі працюють у СНУ ім. В. Даля

За результатами традиційного академічного рейтингу вишів «Топ-200 Україна», опублікованому в тижневику «Дзеркало тижня», Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля займає лідируючу позицію серед класичних вишів Луганської області за якістю науково-педагогічного потенціалу.

Традиційно у цьому році діяльність українських вишів оцінювалася за допомогою інтегрального індексу, який формувався на основі трьох складових – якості науково-педагогічного потенціалу, якості навчання та міжнародного визнання. За якістю науково-педагогічного потенціалу Далівський університет має найвищий показник в Луганській області серед класичних вишів – 6,8.

Рейтинг «Топ-200 Україна» всьоме був представлений Центром міжнародних проектів «Євроосвіта» за погодженням з Міжнародною наглядовою радою. Методика рейтингу побудована відповідно до міжнародних принципів ранжування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень українських вишів різних типів на основі ряду універсальних критеріїв.

Зазначимо, що за результатами нещодавно опублікованого Рейтингу ВНЗ України «Компас – 2013» (рейтинг українських вищих навчальних закладів за рівнем задоволеності освітою) СНУ ім. В. Даля займає перше місце серед вишів Луганщини та входить до ТОП-5 ВНЗ Східного регіону (Донецька, Луганська, Харківська області).

Підготувала: Наталія Осичнюк