Найкращі викладачі іноземних мов зі всього світу обговорили у Далівському університеті сучасні тенденції комп’ютеризації процесу навчання іноземних мов

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася П’ята міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції комп’ютеризації процесу навчання». Організаторами виступили викладачі кафедр іноземних мов, англійської мови, практики іноземних мов, комп’ютерних технологій Далівського університету та Бєлгородський державний університет, Луганський інститут післядипломної педагогічної освіти, Донбаський державний технічний університет. Учасники конференції представляли 15 вищих навчальних закладів України. На конференції обговорили різні аспекти використання комп’ютерних технологій у процесі викладання іноземних мов. Докладно зупинилися на створенні електронних підручників та методики проведення лекцій за допомогою онлайн спілкування через інтернет. Остання технологія була наочно продемонстрована: два учасники, викладачі Носамбрійського університету («Вища школа бізнесу», місто Ньюкасо) виступили з докладами через пряме включення. «Наше головне завдання – створити найкращі умови для вивчення іноземних мов, використовуючи всі сучасні комп’ютерні технології, – відзначив завідувач кафедри іноземних мов СНУ ім. В. Даля Володимир Краснопольський. – Розвиток новітніх технологій в навчанні є складовою частиною умов Болонської хартії, згідно з якої ми активно працюємо над підвищенням якості освіти». Треба зазначити, що кафедра іноземних мов вже не перший рік практикує онлайн-лекції з університетами різних куточків світу. Ця система активно використовується у навчальному процесі в відокремлених структурних підрозділах Далівського університету. Зараз заплановано проведення онлан-олімпіади з латини з Бєлгородським державним університетом та повне оснащення новою системою всіх предметних аудиторій.