Print

Найкращою закоханою парою СНУ ім. В. Даля обрали студентів факультету управління економікою

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля зустріли початок весни проведенням загальноуніверситетського шоу-конкурсу закоханих пар «Все починається з любові».

Згідно умов, на кожному факультеті обирали для участі у конкурсі найкращу закохану пару студентів. За звання кращої пари року змагалися шістнадцять пар. До речі, до складу журі, яке оцінювало виступи конкурсантів, входили тільки Валентини, – а кому ж як не носіям імені святого покровителя закоханих обирати найкращих закоханих.

Традиційне шоу зібрало в актовій залі університету аншлаг. Кожна пара готувала індивідуальну програму до конкурсів. Цього року обов’язковий танець вальс замінили на більш енергійний та динамічний – диско. Цей танок пари розучували близько місяця. Блискучий результат високо оцінило журі та глядачі бурхливими оплесками. Поки пари готувалися за лаштунками конкурсу до виходу на сцену, перед глядачами виступали студентські колективи університету, що носять звання народних: «Вольница», «Світоч», «Пульс», «Світанок України». «Підготовка та проведення цього заходу сприяє вихованню добра в відношеннях між молодими людьми. Цьому не в кожній родині можуть навчити, тому тут велика роль віддається вищій школі, – відзначила проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи Галина Щедрова. – Участь у цьому конкурсі – це прояв сміливості та зрілості наших студентів, оскільки не кожен може перед широким загалом людей зізнатися в коханні».

Результати конкурсу скасували розхожу думку про те, що краще за всіх на творчих заходах виступають студенти гуманітарних напрямків. Найкращою закоханою парою цього року визнали Альону Федечко та Олександра Кузьміна, що навчаються на факультеті управління економікою. Друге місце зайняла пара студентів факультету залізничного транспорту Марія Мірошникова та Олексій Галушко. Третє місце виборола пара Наталя Мартиненко та Дмитро Петров, які навчаються відповідно на факультетах філософському та масових комунікацій.