Найкрасивіша студентка Луганська навчається у Далівському університеті

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євгенія Вершиніна перемогла у Луганському обласному конкурсі краси «Міс-студентський ідеал». У конкурсі взяли участь сімнадцять учасниць з вищих навчальних закладів Луганська та області. На дівчат очікувало чотири конкурси: привітання, конкурс талантів, дефіле у купальниках та вечірніх сукнях. Євгенія разом зі студентською групою підтримки приготувала цікаве привітання, а на конкурсі талантів вразила своєю грою на фортепіано. До речі, Євгенія вже має музичну освіту. «Перемогти, звісно, хотілося, – розповіла свої враження Євгенія Вершиніна. – Проте я йшла не за нею. Мені подобається сам процес підготовки, творчий пошук, спілкування з людьми. Це почуття, яке неможливо передати – такий собі адреналін». Зараз Євгенія навчається на третьому курсі спеціальності «Філософія». У конкурсі обласного рівня взяла участь вперше. Ще на першому курсі вона дебютувала у загальноуніверситетському конкурсі краси «Міс університет», де отримала титул «Друга віце-міс». У цьогорічному конкурсі вона буде допомагати готуватися конкурсантці зі свого факультету. «Я з захопленням беру участь у конкурсах, – відзначила Євгенія Вершиніна. – Проте я ніколи не займалася у модельних агентствах та не планую займатися цією справою. Хочеться захищати честь університету, міста – це дуже приємно».