Print

Найсильнішим юнаком Україні став студент Далівського університету

 

На Відкритому Кубку ВПА Україні з пауерліфтингу та жиму лежачи I місце у ваговій категорії до 82,5 кг посів студент третього курсу факультету електротехнічних систем Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Колосков. Результатом у жимі лежачи 132,5 кг Олександр виконав норматив кандидата майстра спорту.

 На Відкритий Кубок, який відбувся у Дніпропетровську, з’їхалося понад 300 найсильніших атлетів із різних куточків України, а також декілька провідних спортсменів з Росії та Молдови. Олександр Колосков, як єдиний представник Луганської області, виступав серед чоловіків Аматорського дивізіону у віковій категорії Teenagers 18-19. Незважаючи на те, що далівцю довелося змагатися в незвичному для себе ваговому розряді 82,5 кг, а не 75 кг, він зміг завоювати золоту медаль. 

Олександр з чотирьох років займався боксом, карате, легкою атлетикою. Але півтора роки тому, відкривши для себе пауеліфтінг, так і залишився в даному виді спорту. За цей час далівець 8 разів перемагав на міських змаганнях, а в минулому році на Чемпіонаті України завоював перше місце у ваговій категорії до 75 кг.

Слід зазначити, що ВПА України є офіційним представником Світового Альянсу пауерліфтингу (WPA). А Відкритий Кубок України являє собою перший відбірковий етап для участі в Чемпіонаті Світу 2012 року. 

 

Підготувала: Наталія Вергуненко