Найсильнішими пауерліфтерами України стали студенти СНУ ім.В.Даля

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стали переможцями Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок , юнаків та дівчат.
На змагання, що відбулися в Луцьку, з’їхалося близько 200 найкращих пауерліфтерів України. Вони змагалися у трьох класичних вправах – «Присідання», «Жим лежачи», «Тяга» у різних вагових та вікових категоріях. Луганську область представляли спортсмени з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька та Петрівського, більшу частку з яких складали силачі СНУ ім. В. Даля. Зазначимо, що Далівська школа добре визнана на всеукраїнському та міжнародному рівні: серед студентів та випускників вишу – призери та переможці чемпіонатів та кубків України, Європи та світу.
Команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля привезла з чемпіонату одну золоту, три срібні та дві бронзові медалі. Переможницею серед юніорок у ваговій категорії до 52 кг стала майстер спорту Дар’я Кузьміна. Дівчина підкорила вагу в 317,5 кг: 102,5 кг у вправі «Присідання», 67,5 кг у «Жимі лежачи» та 147,5 кг у «Тязі». Другі місця у своїх вагових категоріях посіли юніори майстер спорту Микита Сухорутченко (до 66 кг) та кандидат у майстри спорту Микита Білан (до 120 кг), а також майстер спорту Олександр Дубовой, що боровся за перемогу серед чоловіків у категорії до 120 кг. Бронзовими медалями чемпіонату відзначені майстер спорту юніор Владислав Лєвих (до 83 кг) та кандидат у майстри спорту Оксана Фролова, що змагалася з жінками у категорії до 84 кг.