Найсильнішими важкоатлетами Луганської області стали студенти СНУ ім. В. Даля

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля  Олександр Фомічов, Юлія Григоренко та  Дмитро Оверченко стали переможцями відкритого Чемпіонату Луганської області до 23 років з важкої атлетики. Вони здобули дві золотих та одну срібну медалі.

На турнір, що відбувся у місті Сєвєродонецьку, з’їхалося близько 60 найкращих важкоатлетів області. Вони змагалися у двох класичних вправах – «Ривку» та «Поштовху» – у різних вагових категоріях.

Команда ВНУ ім. В.Даля виборола три призових місця. Першим у своїй ваговій категорії до 105 кг став майстер спорту України  Олександр Фомічов. Він зібрав суму 290 кг з найкращими результатами у «Ривку» –  125 кг та у «Поштовху» – 165 кг.

Переможницею серед юніорок у ваговій категорії до 63 кг стала Юлія Григоренко. Вона підкорила вагу 105 кг, виконав у вправі «Ривок» 45 кг та 60 кг у вправі «Поштовх».

Срібною медаллю чемпіонату області відзначен  Дмитро Оверченко. У ваговій категорії 85 кг він загалом здобув 225 кг  (у «Поштовху» 130 кг та у «Ривку» 95 кг).

Тепер спортсмени СНУ ім. В.Даля будуть змагатися за звання найкращих важкоатлетів на Чемпіонаті Україні. До речі, Далівська школа добре визнана на всеукраїнському рівні: серед студентів багатократні призери та переможці чемпіонатів та кубків України.