Найуспішнішою жінкою Євпаторії визнано завідувача відділенням СНУ ім. В. Даля доцента Вікторію Струніну

В Євпаторії підведено підсумки щорічної програми «Успішна жінка», запровадженої відділом зі справ сім’ї та молоді міськвиконкому. Цього разу визначалися переможниці в номінації «Освіта». На урочистостях, присвячених цій події, разом з іншими номінантками було названо ім’я завідувача Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського університету імені Володимира Даля доцента Вікторії Струнної. Далівчанка презентувала присутнім яскраву програму, в якій образно розповіла про власні шляхи досягнення успіху. Його складові – повага до родинних традицій, цілеспрямованість, постійне самовдосконалення, впевненість у своїх силах. А ще невпинний пошук для самореалізації – і в роботі, і в сім’ї, і в захопленнях, яких чимало: спорт, гра на бандурі, співи, в’язання. Та її найголовніша справа в житті – керівництво Євпаторійським відділенням Кримського факультету Далівського університету. За роки роботи тут Вікторії Струніної кількість студентів зросла зі 110 до 900. Проведено реконструкцію навчального корпусу і тепер він один з найкрасивіших у місті. Велика увага приділяється благоустрою території, і зараз вона являє собою справжній парк, облаштований за всіма вимогами ландшафтного дизайну. Для студентів розроблено комплекти навчально-наочних стендів із загально-гуманітарних дисциплін, що є справжньою інновацією у навчально-виховній діяльності університету. Адміністративні обов’язки Вікторія Струніна успішно поєднує з заняттям наукою. Минулого року вона захистила дисертацію і отримала ступінь кандидата психологічних наук. «Місія нашого Далівського університету в Євпаторії – формування середовища, яке б сприяло зростанню духовних, культурних потреб молоді», – відзначила Вікторія Струніна. Студенти, викладачі та співробітники відділення щиро привітали її з перемогою.