Народний ансамбль козачої пісні „Вольниця” підтвердив високе звання

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся звітний концерт народного ансамблю козачої пісні „Вольниця”. „Вольниця” – колектив, який збирає, пильно зберігає та популяризує серед молоді старовинні обряди й пісні донських, кубанських та терських козаков, з 2004 року носить звання „народний”. У концерті прозвучали пісні як російською, так і українською мовами: „За лесом солнце воссияло”, „Не успела оглянуться”, ”Як би я мала крила орлині”, „Зозуля” та багато інших. Наприкінці концерту ректор Далівського університету професор Олександр Голубенко нагородив усіх учасників почесними грамотами та подарував поїздку до Криму. „”Вольниця” насправді народний ансамбль. Учасники постійно змінюються, бо він складається зі студентів. Пісні виконуються так, що то хочеться встати і станцювати, то сльози на очах. Приємно бачити, що молодь цікавиться історією нашої країни та розповідає її іншим”, – сказав ректор університету. За десять років існування ансамбль не раз був лауреатом Міжнародних, республіканських та обласних фестивалів і конкурсів: «Шолоховська весна», «Красний Сулін», «Любо!», «Східна брама».