Народний ансамбль танцю «Світоч» Далівського університету – учасник творчого звіту Луганщини

Народний ансамбль народного танцю «Світоч» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виступив на творчому звіті майстрів мистецтв та художніх колективів Луганської області «Окрилена Луганщина моя». Звіт проходив в рамках заключного етапу фестивалю мистецтв країни за участю Президента Віктора Ющенко в Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві.

Представлену «Світочем» хореографічну композицію «Слобожанці – на всі танці» глядачі в наповненій багатотисячній концертній залі зустріли бурхливими оваціями. «Цей танець якнайкраще продемонстрував хореографічні здібності учасників», – підкреслила керівник колективу, Заслужений працівник культури України Людмила Бобкова.

Ансамбль «Світоч» був створений у 1998 році. За цей час він двічі успішно захищався на звання «народний», став широко відомим не тільки на Луганщині, але й у світі. Народний ансамбль має багато нагород, активно розвивається та гідно представляє рідний університет на різноманітних заходах. Улітку студенти колективу брали участь у 50-му світовому фестивалі танцю у Франції.