Народний артист України Михайло Голубович високо оцінив театральну постановку далівців

Студентський театр Інституту юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Лазорята» представив прем’єру музично-поетичної п’єси Лідії Лазор «Студентська любов».

На прем’єрному показі вистави були присутні адміністрація, студенти та викладачі Далівського університету, а також почесні гості – прокурор Луганської області Анатолій Мельник, начальник Головного управління юстиції в Луганській області Ірина Запорожець, художній керівник Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, народний артист України Михайло Голубович та інші.

Над п’єсою «Студентська любов» працювали студенти, викладачі та представники адміністрації Інституту юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В. Даля. В основу спектаклю було закладено твір директора Інституту професора Лідії Лазор «Поема про студентське кохання», а режисером-постановником виступила заступник директора Інституту з виховної роботи доцент Юлія Івчук.

«Дякую за те, що ви доносите до читача, а сьогодні – й глядача, вічні людські цінності своєю творчістю, – зазначив, звертаючись до Лідії Лазор, Михайло Голубович. – Я бачив, з якою віддачею працювали хлопці і дівчата  на сцені. Дякую їм за прекрасну п’єсу. Я вітаю вас з прем’єрою та вважаю, що сьогодні «Лазорята» заявили про себе як про театральна трупу!»

Зазначимо, що в основі сюжету п’єси – любовний трикутник студентів-юристів: за задумом автора, Роман ніяк не може визначитися, якій з дівчат віддати перевагу – скромній, чесній та працьовитій Ніні або матеріально забезпеченій Марії, що веде розгульний спосіб життя та пристрасна до згубних звичок. Під тиском матері юнак обирає Марію, однак їхнє сімейне життя не складається: їхня дитина вмирає, а сам Роман потрапляє до в’язниці. Матір молодого чоловіка розоряється, але їй на допомогу приходить Ніна. У кінці п’єси студентка виходить заміж за свого одногрупника Івана.

Підготувала: Наталя Осичнюк