Наша студентка на сесії EU Study Days

Студентка спеціальності «Політологія» інституту міжнародних відносин Валерія Бутко представила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на XVIII сесії EU Study Days (проект Представництва Європейського Союзу в Україні), яка проходила в Івано-Франківську.

За чотири дні учасники дізналися більше про відносини України та ЄС від людей, які безпосередньо причетні до цього, а саме: Давіда Стуліка, Вікторії Давидової, Тані Таммінен. Обговорювали також  освітні платформи для українських студентів,  досвід західних областей в питаннях децентралізації та впровадженні соціальних проектів.

Інтерактивні ігри та дружня атмосфера сприяли засвоєнню інформації та налагодженню контактів між учасниками з різних куточків України.