Наша студентка – переможниця конкурсу «Молода людина Луганщини-2017»

Напередодні Дня молоді були підбиті підсумки десятого обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2017».

Студентка кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля Дар’я Стаценко  здобула перемогу в номінації «Молодий працівник соціальної сфери».

На думку Дар’ї бути працівником соціальної сфери – це непросте, але почесне і важливе завдання. Соціальний працівник – незамінний помічник для людей, що потребують допомоги, потрапили в тяжку життєву ситуацію. Головна мета – докласти всіх зусилль, щоб клієнт отримав кваліфіковану й зрозумілу правову, психологічну, соціальну, педагогічну і навіть ідейну допомогу в вирішенні питання чи проблеми,  з якою він прийшов.

Дар’я – доброзичлива людина, завжди готова прийти на допомогу іншим, комунікабельна, цілеспрямована, працелюбна, ввічлива, тому відповідає всім критеріям працівника соціальної сфери. Вітаємо її з нагородою!