Print

Наступна сходинка для молодшого спеціаліста

 

Здобуття у СНУ ім. В.Даля освітнього ступеня бакалавра за скороченим терміном навчання стає дедалі популярнішим. Фахові атестаційні комісії проводять випробування при вступі на денну форму навчання.

Кафедра машинобудування та прикладної механіки проводить фахові вступні випробування при вступі на спеціальності «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування» з терміном навчання рік та 10 місяців (при вступі за спорідненою спеціальністю) та 2 роки і 10 місяців (для будь-яких інших спеціальностей).

Члени фахової атестаційної комісії факультету інженерії, викладачі кафедри машинобудування та прикладної механіки професор Олег Кроль, доценти Анна Ніколаєнко і Андрій Мицик

За словами доцента кафедри Андрія Мицика, усі вступники показали доволі високий рівень підготовки, але, кому дістануться бюджетні місця, стане відомо після складання загального рейтингу.  

Приймають участь у конкурсі на чоловічу спеціальність і дві дівчини. Одна з них, Альона з с. Нижнєтепле Станично-Луганського району, у свої 25 років вирішила докорінно змінити своє життя – перекваліфікуватися з гуманітарія на фахівця з прикладної механіки. Свого часу починала навчатися у Луганську, у 2016 році закінчила  навчання у Старобільську з дипломом вихователя дошкільного закладу і викладача англійської мови. Відпочила рік і відчула, що їй не вистачає студентського життя. Таке рішення прийшло після спілкування з родичами. У СНУ ім. В.Даля навчаються зять і сестра її чоловіка. Олена зізнається, готуватися до вступного випробування було дуже важко – прийшлося згадати шкільну програму з фізики. Абітурієнтка розраховує на отримання стипендії, яка становитиме 2/3 її нинішнього заробітку вихователя у дитсадку. 

Випробування молодших спеціалістів тривають за всіма спеціальностями. Після складання тестів кожна робота шифрується представниками приймальної комісії і перевіряється по черзі двома фахівцями відповідної атестаційної комісії.