Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля до дня народження університету отримала поповнення книг про події Голодомору

Книжковий фонд наукової бібліотеки Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля поповнився 28 книгами та трьома DVD дисками, що доповідають про події Голодомору 30-х років XX століття.

Організаторами акції стала Служба безпеки України, яка за дорученням Президента України проводить роботу по наданню допомоги освітнім і науковим установам з метою об`єктивного висвітлення минулого нашої країни. В рамках акції Науковій бібліотеці СНУ ім. В. Даля подаровані книги, в яких містяться розсекречені документи та свідоцтва очевидців, які є важливим історичним джерелом для вивчення невідомих плям тих років.

«Ці книги містять унікальні відомості та будуть корисні і просто не байдужим до своєї історії і тим, що вивчає це питання з наукової точки зору – відзначила проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи професор Галина Щедрова. – Ми повинні знати і шанувати свою історію, щоб ніколи не повторилися ті страшні події, що загубили життя мільйонів людей».