Наукові дослідження далівців з сучасної російської мови відзначені першими місцями в обласному конкурсі

Студентки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталя Кумська та Марія Волошина стали переможницями обласного конкурсу «Мовна культура і шляхи її розвитку в системі освіти Луганщини». Для участі в конкурсі дівчата підготували науково-дослідницькі статті. Наталя Кумська у своїй роботі «Роль запозичень у сучасній російській мові» дослідила причини виникнення запозичень з англійської, німецької та французької мов та їх правильне використання у сучасній російській мові. Марія Волошина у науковій роботі «Архаїзми та історизми радянської епохи» розглядала сучасні аналоги слів, що були характерними для радянської епохи. Наталя та Марія стали переможницями у різних номінаціях. Наталя Кумська перемогла в номінації «Есе та творчі роботи про культуру мовлення», а Марія Волошина у номінації «Культура мовлення з позицій новітніх досягнень науки». «Ми будемо продовжувати науково-дослідницьку роботу і надалі, – стверджують Марія Волошина та Наталя Кумська. – За цим напрямком це важко, оскільки сучасний період розвитку сучасної російської мови ще не досліджено, та майже неможливо знайти у підручниках. Але й водночас це дуже цікаво – вивчати самостійно, знаходити цікаве, досліджувати недосліджене». Марія та Наталя навчаються на третьому курсі спеціальності «Видавнича справа та редагування». Обидві вперше спробували свої сили у конкурсі науково-дослідницьких робіт. До цього вони переважно брали участь у творчих конкурсах.