Наукові здобутки далівців визнані на всеукраїнському рівні

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля беруть активну участь і перемагають у олімпіадах і конкурсах наукових робіт. Тільки за перший квартал поточного року далівці вже відзначені чисельними нагородами, вибореними в різних містах України, зокрема, у Києві, Одесі, Житомирі, Харкові, Донецьку, Сумах, Дніпропетровську тощо.

У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій» у номінації «Менеджер-концептолог» виборола перемогу Катерина Григорова.

На Всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів «Екологічна безпека держави» у номінації «Актуальність» перемогла Ксенія Рассолова.

Ольга Плотнікова стала переможницею у номінації «За глибокі теоретичні знання з дисциплін маркетингового циклу» у рамках проведення другого туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галуззю науки «Хімічна технологія ті інженерія» дипломом I ступеня відзначено студентку Технологічного інституту СНУ ім. В. Даля Юлію Шовкопляс за роботу «Парова конверсія вугілля в розплаві високотемпературного теплоносія», III ступеня – Олександра Алєшко за роботу «Розробка технології де фіксації зв’язаного нітрогену на прикладі димових газів енергоагрегатів».

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит» визначив переможницею Зінаїду Брик.

Марина Дорошко і Олександр Глущенко отримали перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Менеджмент».

На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Металургія» за напрямком «Порошкова металургія та композиційні матеріали» перемогла Тетяна Рябовол, а Людмила Кутішенко відзначена за творче виконання роботи.

На III Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Гідравлічні машини та гідропневмоагрегати» став переможцем Деніс Капустін, заохочена за активну участь Єлизавета Гусєнцова.

У другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Двигуни та енергетичні установки» переміг Олександр Ковтун.

Друге призове місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Готельне господарство» одержала Катерина Решетняк.

Ольга Єфремова посіла II місце у міжвузівській олімпіаді з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання».

Грамотою за зайняте III місце у IV Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Гідравлічні і пневматичні машини» нагороджена команда СНУ ім. В. Даля, зокрема за активну участь нагороджені Єлизавета Гусєнцова, Дмитро Золотарьов, Денис Капустін.

У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (ОКР «бакалавр») призове місце посіла Катерина Дєєва.

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологія» («Основи екології») команда СНУ ім. В.Даля визнана однією з кращих. Зокрема учасниця цієї олімпіади Марина Стоянова зайняла почесне третє місце.

У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямком підготовки фахівців «Транспортні технології» зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті» Євген Медведєв нагороджений за високий рівень знань з дисципліни «Транспортне право».

Учасниця II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Метрології та вимірювальної техніки» Ганна Бугрова відзначена за відмінне знання цифрової вимірювальної техніки.

За особливі досягнення у Всеукраїнській олімпіаді з «Безпеки життєдіяльності» отримала почесну грамоту Юлія Ліфенко.

Заохочувальним дипломом відзначена переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства та управління виробництвом» Катерина Кулішова.