Print

Науковій бібліотеці СНУ ім. В.Даля подарували терези

 

Сєвєродонецький інженер-механік і скульптор Олександр Моісеєнко подарував науковій бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля металеву композицію, що символізує перевагу книги над сучасними гаджетами у процессі здобуття знань. 

Це терези, на одній чаші яких – лише одна книга, а на іншій – купа телефонів, смартфонів, планшетів.  За задумкою MAGа (це псевдонім майстра і байкарський, і волонтерський) терези не рухаються, бо книга завжди переважує.

Олександр Моісеєнко
Олександр Моісеєнко

Композиція зроблена з важелів дореволюційних часів, привертає увагу відвідувачів бібліотеки незвичайним виглядом, але ще не відомо, де буде її постійне місце.

Металева композиція MAGа «Терези»
Металева композиція MAGа «Терези»

Залізні вертуха, метелик, папуга, павич, дракон, павук, гармата – це не повний перелік композицій, які сєвєродончани можуть зустрінути на вулицях міста. Це теж витвори  Олександра Георгійовича у стилі техно-арт.

MAG та його витвір мистецтва
MAG та його витвір мистецтва

Олександр Моісеєнко вважає себе родоначальником ще одного стилю – АТО-арт, бо почав створювати композиції з уламків снарядів.  Його пам’ятний знак під назвою «Дзвін війни» вже встановлений у Сумах.

Перевага книги над сучасними гаджетами
Перевага книги над сучасними гаджетами