Науковці СНУ ім. В.Даля, представники бізнесу, фіскально-бюджетних установ і владних структур провели диспут

Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне забезпечення розвитку місцевих громад» відбулась на базі кафедри обліку і оподаткування Інституту економіки і управління Східноукраїнського національного університету iмені Володимира Даля та за підтримки Ресурсного центра зі сталого розвитку.

Присутність на конференції керівництва університету в особі проректора з наукової роботи, доктора хімічних наук, доцента Едуарда Потапенка, директора Луганської філії Інституту економіко-правових досліджень НАН України, доктора економічних наук, професора Інни Заблодської, заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського, начальника Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської обласної державної адміністрації, кандидата наук з державного управління, доцента Вадима Лазнікова, координатора Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Луганській області Дмитра Курочки, голови Податкової комісії з питань податкової політики Громадської ради при ДФС у м. Києві Віталія Смердова, директора Інституту економіки і управління СНУ ім. В.Даля, кандидата економічних наук, доцента Руслана Галгаша, завідувача кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В.Даля, керівника Ресурсного  центру зі сталого розвитку, кандидата економічних наук, доцента Інни Семененко, виконуючої обов’язки завідувача кафедри обліку і оподаткування СНУ ім. В.Даля, кандидата економічних наук, доцента Юлії Клюс дозволило обговорити актуальні питання обліково-аналітичного, контрольного та інформаційного забезпечення управління підприємством, інноваційні моделі розвитку підприємства при децентралізації влади, питання податкової безпеки, правове забезпечення розвитку місцевих громад.

Конференція відбулась у форматі диспуту з приводу означених тематичних напрямів, діалогу позицій науковців, представників бізнесу, фіскально-бюджетних установ, владних структур.

Організатори конференції ставили  за мету сприяти генерації нових наукових ідей і конкретних  пропозицій щодо вирішення проблемних питань з обліково-аналітичного забезпечення розвитку місцевих громад, обмін науковими результатами і дослідницьким досвідом.