Науковці СНУ ім. В. Даля співпрацюють з центрами зайнятості області

Семінар-тренінг на тему: «Ділове спілкування. Ефективна взаємодія у системі «людина-людина» пройшов на базі Центру удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля у приміщенні мультихабу «GreenLab» на замовлення Луганського обласного центру зайнятості. В семінарі взяли участь фахівці регіональних та місцевих центрів зайнятості Луганської області. Семінар–тренінг проводили завідувач кафедри психології та соціології професор Юлія Бохонкова та  доцент кафедри психології та соціології Ольга Лосієвська.

Захід складався з чотирьох теоретичних та практичних блоків за наступними темами: ділове спілкування, принципи побудови ділового іміджу, конфліктна взаємодія, маніпулятивне спілкування, медіація, вплив світогляду на ефективність професійної діяльності. По закінченні слухачі отримали сертифікати. Центр удосконалення освіти постійно співпрацює з регіональними та місцевими центрами зайнятості за різноманітними програмами освіти дорослих.