Print

Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь у експертному обговоренні структури екологічного профілю Луганщини

 

Викладачі кафедри хімічної інженерії та екології взяли участь у експертному обговоренні структури екологічного профілю Рубіжанської територіальної громади. Захід відбувся у змішаному форматі (офлайн/онлайн) у приміщенні мультихабу GreenLab університету.

На заході було представлено попередню версію структури екологічного профілю дослідниками ГО «ІЦ Схід.юа», обговорено можливу типову структуру екологічного профілю громади. Також відбулись дискусії щодо специфіки Рубіжанської територіальної громади в контексті створення її екологічного профілю та професійна з іншими учасниками заходу – представниками Державної екологічної інспекції у Луганській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, Луганського обласного центру з гідрометеорології, ТОВ НВП “Зоря”.

У процесі обговорення було в цілому схвалено запропоновану структуру екологічного профілю. Також були надані пропозиції щодо доцільності внесення до нього додаткових відомостей стосовно екологічного стану територіальної громади. Наприклад, якщо інформація про шкідливі викиди від юридичних осіб фіксується, то від фізичних осіб – ні. Тому можливим варіантом є проведення соціологічного опитування населення з цією метою.

Усі учасники експертного обговорення висловили готовність до подальшої співпраці й зацікавленість у результатах проєкту.

Треба зазначити, що проєкт «Створення екологічного профілю територіальної громади Луганської області» підтримує Сєвєродонецька районна державна адміністрація, яка зацікавлена у подальшій реплікації результатів проєкту в інших громадах. Він реалізується в межах «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (EPAIU), яку впроваджує Міжнародний фонд “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!