Навчальна телестудія Далівського університету прийняла делегацію зі США

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся прийом делегації з США на чолі з головним координатором Служби Директора з питань міжнародної допомоги Сполучених Штатів Америки в країнах Європи та Євразії Деном Розенблумом. Разом з ним приїхали відповідальна за допомогу Україні та Білорусії Хезер Грант та координатор програми, представник офісу Президента США Еріка Наварро. Гості відвідали навчальну телевізійну студію, яка була створена в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні у 2006 році. Телевізійна студія була високо оцінена членами делегації. Гостей познайомили з проектом та його учасниками, розповіли про заходи, що відбулися в рамках проекту (майстер-класи, творчі зустрічі з відомими майстрами телебачення), показали обладнання, придбане за кошти гранту, а також продемонстрували уривок з передачі, знятої в рамках проекту. У знімальному павільйоні навчальної телевізійної студії члени делегації невимушено поспілкувалися зі студентами спеціальності „Журналістика”, які завдяки реалізації проекту мають змогу навчаться майстерності телевізійної журналістики у професійній телевізійній студії. За доброю традицією гостям подарували сувеніри з емблемою Далівського університету. „Студія дійсно зворушує. Мене вразили ентузіазм та бажання студентів користуватися цим, вчитися та розвиватися. Ми цьому дуже раді”, – зазначив головний координатор Служби Директора з питань міжнародної допомоги Сполучених Штатів Америки в країнах Європи та Євразії Ден Розенблум.