Навчальний процес очима студентів СНУ ім. В.Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся брейн-ринг під назвою «Навчальний процес очима студентів». Учасники заходу – студенти 1-го, 2-го та 3-го курсів факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки та інституту міжнародних відносин.

Організатори брейн-рингу – декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Федорова О.В., заступник декана факультету Каширіна Є.В., завідувач кафедри української філології та журналістики Бондаренко Г.П., завідувач кафедри психології та соціології Бохонкова Ю.О. Членами жюрі також були перший проректор Марченко Д.М. та проректор з наукової роботи Потапенко Е.В.

Студенти були поділені на шість команд за напрямками – «Я – студент», «Я – викладач», «Я – родина студента», «Я – найкращий друг студента», «Я – учень 11 класу (майбутній абітурієнт)», «Я – роботодавець». Після 15-хвилинної підготовки кожна команда представила свою роботу на тему «Навчальний процес очима студентів» з урахуванням специфіки даних напрямів.

20161125brejn_ring2

За результатами брейн-рингу відбулося нагородження команд, що зайняли І, ІІ, ІІІ місця. Іменними призами у стилі іміджу університетської та факультетської символіки були відмічені студенти у 3 номінаціях (кращий лідер команди, найкомпетентніший учасник, найкреативніший учасник). Кожний учасник гри також отримав відзнаку (прапорці, блокноти, магніти, ручки).

20161125brejn_ring3

Організатори переконані – ігри, які спонукають розмірковувати та тримають мозок у тонусі – позитивно позначається на його роботі. Люди, які віддають перевагу інтелектуальним хобі, краще за інших виконують завдання на логіку та сприймають краще інформацію.

20161125brejn_ring4

20161125brejn_ring5