Навчальний візит далівської студентки до Гданська

Студентка 4 курсу юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга  Нікітіна взяла участь у навчальному візиті до м. Гданська в рамках програми Study Tours to Poland.

Протягом насичених 11 днів активні студенти з України, Білорусі, Росії та Молдови відвідали музей та бібліотеку у Європейському центрі солідарності, а також музей еміграції в Гдині, дізналися про систему вищої освіти в Польщі та завітали до Гданського державного університету, познайомилися з діяльністю Сусідських клубів та культурних інституцій в Гданську та Сопоті, польських неурядових організацій, на прикладі центру соціальної реабілітації для людей з обмеженими можливостями.

Учасники програми мали змогу познайомитися із діяльністю та завданнями органів місцевого самоврядування Польщі, дізналися про особливості реалізації громадського бюджету на прикладі міста Сопот.

Навчальний візит також дав змогу учасникам більше дізнатися про повсякденне життя у Польщі, провести один день у польській родині.

А на завершення учасники підготували воркшопи та виступи для дітей дитячого садка, шкіл та студентів Гданського університету про культури країн-учасниць STP.